Hinnapäringute (RFQ) haldamise tarkvara

Sourcify OÜ

Probleem ja eesmärk

Kaubaomanikud väljastavad logistikaettevõtetele pikaajalisi hinnapäringuid ehk RFQ’sid, mille eesmärk on hankida rahvusvahelist transport-teenust. Need on globaalsed ning mahukad hinnapäringud peamiselt Excel formaadis, mille koordineerimine/vastamine on suurettevõtetele tõsiseks peavaluks. Samas on need hinnapäringud transpordi- ja logistikaettevõtetele oluliseks käibeallikaks. Parim praktika hinnapäringute haldusel baseerub täna peamiselt manuaalsele Exceli tööle mille suurimaks nõrkuseks on inimvead mis on põhjustatud peamiselt rohkest kirjavahetust ning automatiseeritud analüüsi puudumisest.

Sourcify rakenduse eesmärgiks on hindade kogumise automatiseerimine, konsolideerimine ning lisaväärtusena pakkuda erinevaid analüütilisi algoritme ja lisaks ka andmete valideerimisreegleid hinnapakkumiste kvaliteedi tõstmiseks.

Valdkond

Logistika

Märksõnad

Hinnapäringud, kaubavedu

Kasutatud tehnoloogiad

Front

HTML 5/CSS, Bootstrap, Vue JS, Sass, JQuery

Back

ASP.NET Core, C#

Andmebaas

SQL Server

Muu tehnoloogia

Microsoft Azure, Node.js, NPOI, OData

Projekti kulg ja tehniline lahendus

Valminud on süsteem mis võimaldab logistikaettevõtte hankejuhil (Tender Manager) koostada hinnapäringu leht (RFQ – Request For Quotation). Hinnapäring sisaldab üldist infot kliendi kohta, tähtaegu (võimalik seada erinevatele osapooltele erinevad tähtajad) ning hinnapäringu faili (Rate card).

Logistikaettevõtte erinevate riikide osakonnad või partnerettevõtted saavad emailile teavituse koos lingiga. Riikidele on võimaldatud faili alla laadimine ning süsteemi poolt defineeritud väljade täitmine. Süsteem valideerib täidetud väljad üles laadimisel ning võimaldab riigil hinnapakkumised edastada. Süsteem konsolideerib kõik hinnapäringu failid kokku ning võimaldab sellega hankejuhil saada koondanud andmed erinevate riikide hinnapakkumistest. Hankejuhil on võimalik näha hinnapäringu failide progressi ehk millised riigid on oma hinnad juba edastanud ning millised mitte.

Loodud süsteem vähendab manuaalset tööd ning hoiab aega kokku. Võimaldab süsteemipoolset valideerimist ning vähendab seeläbi vigaste või puudulike andmete esitamist. Lisaks on süsteemis võimalik analüüsida andmeid, näha ajalugu ning hallata kasutajaid.

Koostöös AgileWorksiga pakub Sourcify täna maailma suurimatele ekspedeerimisettevõtetele platvormi straategilise hinnapäringute (RFQ) halduseks. Nagu meie kliendid meile ise ütlevad, siis me lihtsalt ei arenda ega vii ellu nende vajadusi, vaid AgileWorksi puhul on tegemist strateegilise partneriga, kes mõtleb kaasa ning tihti jõuame arendusprotsessi lõpuks (võrreldes algse vajadusega) hoopis parema lahenduseni. Agiilne lähenemine tagab ärivajadustele vastava tulemuse ning aitab vältida halbu üllatusi protsessi vältel. AgileWorksi tiimis on meie dialoogipartneriteks oma ala spetsialistid, kellega on hea suhelda ning saame üksteisest väga hästi aru.

Sander Priivits, Sourcify OÜ kaasasutaja ja müügijuht —
Sander Priivits

Seis praegu ja kuidas edasi

Toote arendus jätkub ning ideest on välja kasvanud suurettevõtete majasisene tööriist. Tarkvara kasutavad täna juba mitmed maailma suurimad logistika ettevõtted.

Tutvu Sourcify võimalustega aadressil: https://www.sourcify.online/

Veel meie töid

Võta meiega ühendust

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Telefon: +372 503 7594

Email: info@agileworks.eu

Erika 14, 10416 Tallinn, Arsenali Keskus II korrus

Tulge sissepääs nr 2 juurde, mis asub A-korpuse sildi juures (kõrval Kalamaja Pagar). Sisenemiseks kasutada fonolukku vajutades 204 ja *. Edasi tulge trepist üles ja üle katuse viitade järgi.